חנויות אופטיקה בשרון

EYE OPTIC הינה קליניקה הקיימת משנת 2005. צוות האופטומטריסטים בעלי ניסיון רב של כ-22 שנה, מתוכם 10 שנים בטיפול אופטומטרי במחלקת עיניים בבית חולים מאיר. 

הצוות עבר ועובר השתלמויות בתחומים אופטומטרים שונים וטיפל בלמעלה מ-16,000 לקוחות מרוצים במהלך השנים. 

כחלק משמירה על בריאות העיניים והראייה שלנו ישנה חשיבות רבה לבדיקת ראיה. בדיקת הראיה אצלנו בקליניקה הינה מקיפה ויכולה להכיל את הבדיקות הבאות, בהתאם לצרכי הנבדק וגילו:

בדיקת ראיה לקריאה ולמרחק.

צילום טופוגרפי של הקרנית / מיפוי קרנית.

בדיקת שקיפות המערכת האופטית.

אבחון ראשוני ללחץ תוך עיני.

צילום רשתית.

לאופטיקה מאגר גדול של לקוחות נאמנים שנהנים מהטבות, מבצעים, וגם מביקורות ובדיקות ראיה תקופתיות ללא עלות. המוצרים האיכותיים, היחס החם ותחושת המשפחתיות שהצוות מעניק, גורמים לכך שאיי אופטיק הינה אופטיקה משפחתית ומובילה בשרון.

מחפשים חנות אופטיקה בשרון?

מחפשים אופטומטריסט מקצועי לבדיקת ראיה מקצועית ומקיפה, עם ציוד מתקדם? אצלנו, בeye optic אופטיקה מובילה בשרון, תוכלו למצוא צוות אופטומטריסטים מקצועיים. אצלנו תוכלו להגיע לשיחת ייעוץ והכוונה, לעבור בדיקת ראיה מקצועית ובנוסף ליהנות מהתאמה של משקפי ראיה ומשקפי שמש הנכונים לכם, המתאים לקו הפנים שלכם. כמו כן, התאמה לעדשות מגע מהמותגים המובילים בשוק.

חנויות אופטיקה בשרון יש הרבה אבל eye optic נבדלת מהם בשירות ללקוח, ביחס המשפחתי, במקצועיות ובגישה. 

זה מכבר שחנויות אופטיקה הפכו מחנויות משקפיים רגילות לחנויות אופנה, זאת בזכות מגוון משקפי ראייה מעוצבים בידיי מעצבי אופנה ודמויות מוכרות מתחומים שונים וכן בזכות משקפי שמש מחברות מובילות שזוכות להצלחה הן בקרב צעירים והן בקרב מבוגרים. 

מחפשים משקפי שמש, משקפי ראיה? אצלנו תוכלו למצוא מגוון ענק של מותגים. מהקלאסיים ביותר ועד האומנותיים ביותר, עם אמירה ואג'נדה מקצועית.

חנות האופטיקה (חנות אופטיקה בשרון) eye optic נותנת מענה הן בפן המקצועי והן בפן האופנתי. בוטיק אופנה בו ניתן למצוא את המותגים והדגמים הכי חמים וטרנדים. אלין מקלי, פרדה, דולצ'ה וגבנה, מיו מיו, ריי באן, אוקלי, רודי פרוג'קט, המעצבת הישראלית רונית פירסט, משקפי המעצב רון ארד, סילואט, ווג, ראלף לורן ועוד רבים.

מחפשים חנות אופטיקה בשרון שמתמחה בילדים? eye optic (אופטיקה בשרון) עובדים בהסדרים עם קופות החולים ונותנת מענה לילדים עד גיל 18 בהתאמת משקפיים מסובסדים בהתאם להסדר של כל אחת מהקופות.  

ההסדר עם קופת חולים כללית: חברי קופת חולים כללית פלטינום, לילדים עד גיל 18, פעם בשנה, משקפיים עד עלות של 600 ₪ בחינם!

ההסדר עם קופת חולים מאוחדת: חברי קופת חולים מאוחדת שיא, לילדים עד גיל 18, פעם בשנה, משקפיים עד עלות של 700 ₪ בהשתתפות של 70 ₪ בלבד!

מבוטחי "מאוחדת שיא" מעל גיל 70 לזכאים  לאחת משתי האפשריות הבאות:

  1.     למשקפי ראייה שעלותם עד  700₪  (מסגרת + עדשות חד מוקדיות  אינדקס 1.5 עם ציפוי אנטי רפלקס 2-/6± ) בדמי השתתפות  של 70₪.
  2.     למשקפי ביפוקל (מסגרת + עדשות ביפוקל ללא ציפויים) שעלותם עד 1200₪ בדמי השתתפות של 120₪.

ההסדר עם קופת חולים לאומית: לילדים עד גיל 18, פעם בשנה, משקפיים עד עלות 600 ₪ בהשתתפות של 21 ₪ בלבד!

ב eye optic (אופטיקה בשרון) ניתן לממש את ההסדרים האלו. כמו כן, קיים מגוון גדול של מסגרות משקפיים לילדים אשר מתאימים מגילאי 0 ועד נוער. מסגרות סיליקון גמישות, מסגרות פלסטיק ומסגרות מתכת. 

היום משקפיים לילדים ובכלל משקפיים זה אקססוריז אופנתי לכל דבר. יש מגוון עצום והוא כולל מסגרות לפי צו האופנה. כך גם לגבי משקפי שמש. אם המסגרת נבחרה לפי טעמו של הילד וגם מותאמת נכון מבחינה אופטומטריסטית, זה יגרום לילד להרכיב את המשקפיים וליהנות מראיה טובה. 

כחנות אופטיקה מובילה בשרון, אנו מחזיקים מסגרות ייעודיות לפעילויות ספורטיביות. אלו מסגרות משקפיים המיועדות לספורט, גם למבוגרים וגם לילדים ונקראות משקפי בטיחות. הן מסגרות מסיביות עם עדשות חזקות שלא ישברו בקלות. המסגרות מגיעות עם רצועה שמחזיקה את המשקפיים היטב על הראש ומונעת מהם ליפול בעת כל פעילות ספורטיבית שהיא. 

בתחום הספורט ישנם גם משקפי ספורט כמו משקפי אוקלי ומשקפי רודי פרוג'קט. אלה מותגי ספורט אשר מייצרים מסגרות מחומרים המתאימים לזיעה ומעוצבים במראה ספורטיבי. המסגרות מגיעות בשלל צבעים ואפילו משקפי השמש של מותגי הספורט מאופיינים בעדשות מראה צבעוניות אשר נותן מראה ספורטיבי ואופנתי. 

כאופטיקה מובילה בשרון חשוב לנו להביא את הטרנדים הכי חמים בעולם האופטיקה. הקולקציות מתעדכנות סדיר ואנו יודעים לבחור את הדגמים הנחשבים ביותר בשימת דגש על איכות.
כחלק מהשירות שלנו אנו נותנים מענה של תיקונים במידה וצריך, הזמנת חלקים וכדומה. 

Eye optic (אופטיקה בשרון) חרטה על דגלה את תודעת השירות והמקצועיות. במסגרת זו אנו מקפידים לזמן באופן תקופתי את לקוחותינו לבדיקות ראיה שגרתיות, כחלק בשמירה על בריאות העין. 

בתחום עדשות המגע, אנו עובדים עם החברות המובילות בתחום. אנו מבצעים בדיקת התאמה בכדי להתאים את העדשות הנכונות לנבדק. כאופטיקה מובילה בשרון, גם בתחום זה אנו מתעדכנים בטכנולוגיות החדשות והצוות שלנו עובר השתלמויות על הטיפולים השונים. 

אחד הטיפולים, הוא עדשות MiSight. עדשות אלו הן עדשות מגע טיפוליות המיועדות להאטת קצב המיופיה אצל ילדים. מחקרים הוכיחו כי שהטיפול מקטין את קצב התפתחות המיופיה ב- 59% בממוצע בהשוואה לתיקון ראיה רגיל. כלומר, קצב העלייה במרשם המשקפיים יואט וגם הסיכון לבעיות עיניים נוספות בעתיד יפחת. 

כאופטיקה מובילה בשרון, צוות האופטומטריסטים שלנו עוברים השתלמויות בתחום ובתחומים אופטומטרים נוספים שונים.